Radost přišla v květnu
Chci vám mnohokrát poděkovat za to, že jste mi svými znalostmi a zkušenostmi dopomohl k početí mé dcery. Narodila se mi v mých 32 letech, po zhruba 12letém léčení neplodnosti a 6 neúspěšných pokusech mimotělního oplodnění. Když jsem se dozvěděla o vašich vynikajících výsledcích, hned jsem se k vám objednala. Navštívila jsem vás na podzim, zpracoval jste mi přehled plodných dnů a řekl, že na jaře otěhotním. Určitě si dovedete představit tu radost, když mi lékařka v květnu, týden po vynechání menstruace, sdělila, že jsem 5 týdnů těhotná. 
Paní M., Praha
JSEM RÁD, ŽE TU JSEM
Jmenuju se Tomášek a konečně mám fotografii, na které se sám sobě líbím. První byla pro maminku a tatínka. Tu další posílám vám. Maminka mi často vypráví, že kdyby nebylo hvězdiček a vás, možná by mi teď nebylo 10 měsíců. A podle toho, jak se na vás z fotografie dívám, jistě poznáte, že jsem rád, že tady na světě jsem.
Za Tomáška napsali rodiče
KONEC BEZNADĚJE
Moc si cením pomoci, kterou poskytujete bezdětným párům. Z vlastní praxe praktické lékařky vím, s jakou beznadějí, bezmocí a absolutní ztrátou víry se tito lidé potýkají. Moc bych si vážila toho, kdybych měla možnost poskytnout jim i kontakt na vás, aby se s vámi mohli poradit. 
Z dopisu lékařky
KRÁNÁ LUCIA
Možná si ještě vzpomenete, že mé první nenarozené dítě mělo Downův syndrom, a proto muselo být těhotenství ukončeno. Před více než rokem jste mi vypočítal optimální termín k početí. Chtěla jsem pak v říjnu přijet a pochlubit se svým bříškem, ale vzhledem k riziku předčasného porodu jsem musela zůstat doma v Německu. V listopadu se mi po lehkém porodu narodila zdravá, krásná dcerka Lucia. Nesmírně vám děkuju za vaši pomoc. 
Ivana, SRN
PO LETECH STAČILY MĚSÍCE
Navštívili jsme vás, protože po dlouholeté léčbě sterility nad námi lékaři vyřkli ortel, že dítě mít nikdy nebudeme. Problémy byly jak na mé, tak na manželově straně. Po setkání s vámi jsme užívali prostředky ájurvédy a za dva měsíce jsem na vámi vypočítaný termín otěhotněla. Z celého srdce vám za nás i za narozenou dcerku děkuju. 
Paní K. ze severní Moravy 
KONEČNĚ HOLČIČKA! 
Mám tu čest vám oznámit, že se nám podle vašeho výpočtu narodila dlouho očekávaná zdravá holčička. Doma máme již 2 hochy, o to větší byla naše radost. Chtěli bychom vám takto vyjádřit dík a popřát dalším rodičům, aby měli takové štěstí jako my. 
Manželé M. z východních Čech 
POPRVÉ NAPOPRVÉ
Před několika lety jsem vás žádala o radu při výpočtu plodných dnů. Podle vašeho výpočtu jsem otěhotněla již během prvního termínu. Máme nyní nádhernou, bystrou a zdravou holčičku. Jelikož bychom rádi ještě jedno miminko a opět se nám nedaří, obracím se na vás znovu s prosbou. Tentokrát bychom raději přivítali chlapečka, ale stejně tak budeme vděční i za druhou dcerušku. 
Paní Z. z východních Čech 
VĚŘILA JSEM V ÚSPĚCH 
V červnu loňského roku jsem absolvovala umělé oplodnění a s embryotransferem jsme se strefili do vámi určených dnů. Moc jsem věřila v úspěch a on se dostavil. Celé těhotenství bylo bez potíží a náš vytoužený chlapeček se narodil zdravý a přesně v termínu. 
Paní L. ze středních Čech 
VDĚČÍM ZA DCERU
Zatím alespoň písemně vám děkuju za všechnu vaši obětavou pomoc a doufám, že vám brzy poděkuju osobně. Konečně se můžu radovat z dcerky, která je mou největší životní radostí. Ze srdce vám přeju hodně zdraví a sil do vaší krásné a záslužné práce. 
Dr. N., Praha